Lukk
6. Februar

Falafell-aften m/ Amane

Kl. 18.00-20.00 Syrisk aften – En feiring av smakene fra Syria Vår kjære Amane, som […]

  • 6. Februar
  • 289 kr pr.person
  • Kl. 18.00-20.00
Påmelding

Kl. 18.00-20.00

Syrisk aften – En feiring av smakene fra Syria

Vår kjære Amane, som kommer fra Syria, lager mat med en helt unik verden av smaker. Hun deler tradisjonelle syriske retter som har vært en del av hennes familie i generasjoner. En av våre store favoritter er den smakfulle falafellrullen, fylt med deilige kombinasjoner som får smaksløkene til å danse.

For å feire alt det gode som skjer i og for Syria om dagen, ønsker vi å invitere deg til en syrisk aften!

Ta med deg venner og familie, og bli med oss på en uforglemmelig kveld! Dette er en fantastisk mulighet til å utforske syriske smaker, krydder og kombinasjoner – og kanskje oppdage en ny favoritt.

Vi vil servere den populære falafellrullen fylt med hjemmelaget hummus, syltet rødløk fra vårt eget jord, og en rekke andre smakfulle og spennende retter.

Vi ser frem til å dele denne smakfull opplevelsen med deg – en kveld for både matelskere og de som ønsker å lære mer om syrisk kultur og tradisjoner.

Meld deg på nå!
(Arrangementet vil kun gjennomføres dersom vi har minst 5 påmeldte deltakere)

Påmelding

Vi elsker å samle folk og skape unike gårdsopplevelser.

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Hold deg oppdatert med spennende nyheter og inspirasjon fra Lillavendel.